-
dodano dnia: 15 września 2021 / 15:0
Bukowiańskie Centrum Kultury "Dom Ludowy" realizuje projekt grantowy Konwersja cyfrowa domów kultury dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.
-
Konsultacje programowe przed Świętem Dzieci Gór w Nowym Sączu
dodano dnia: 28 lutego 2024 / 14:12We wtorek 27 lutego gościliśmy w Domu Ludowym przedstawicieli organizatorów Międzynarodowego Festiwalu „Święto Dzieci Gór” w Nowym Sączu. Dorota Majerczyk, Jadwiga Adamczyk i Krzysztof Trebunia-Tutka obejrzeli program pt. „Miyndzy chałupami” w wykonaniu Zespołu Góralskiego „Mali Wiyrchowianie” z Bukowiny Tatrzańskiej, który w tym roku będzie reprezentował naszą gminę na tym wyjątkowym międzynarodowym festiwalu.
-
Konkurs na plakat 38. Małych Bajań
dodano dnia: 26 lutego 2024 / 13:58Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych zapraszamy do udziału w gminnym konkursie na plakat 38. Małych Bajań.
Termin dostarczania prac: 27 marca 2024 r.
Regulamin konkursu do pobrania: Regulamin
Karta zgłoszenia do pobrania: Karta zgłoszenia
-
Wystawa twórczości ludowej na 52. Góralskim Karnawale - fotogaleria
dodano dnia: 12 lutego 2024 / 14:36 -
Oficjalne zakończenie 52. Góralskiego Karnawału - fotogaleria
dodano dnia: 12 lutego 2024 / 11:1 -
-
Protokół posiedzenia Komisji Artystycznej oceniającej Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych
dodano dnia: 12 lutego 2024 / 10:55 -
OFICJALNE OGŁOSZENIE WYNIKÓW 52. GÓRALSKIEGO KARNAWAŁU
dodano dnia: 11 lutego 2024 / 16:39 -
Wyniki XIII Zimowej Wystawy Polskich Owczarków Podhalańskich
dodano dnia: 11 lutego 2024 / 16:20WYNIKI XIII ZIMOWEJ WYSTAWY
POLSKICH OWCZARKÓW PODHALAŃSKICH
Bukowina Tatrzańska, 10 lutego 2024 r.
Najlepsze Młodsze Szczenię
LILA Złota Grań, wł. Anna Posyniak;
Najlepsze Szczenię
CHMURKA Kurucowy Wierch, wł. Józef Galica;
Najlepszy Junior
GRACJA z Zadymy, wł. Jan Tarasek;
Najlepszy Dorosły Pies
D-CODI Polska Biel, wł. Zbigniew Kozner;
Najlepsza Dorosła Suka
DASZA z Sosnowej Rudy, wł. Jolanta Rykowska-Makarewicz;
Najlepszy Weteran
CHABER z Butorowego Wierchu, wł. Aurelia i Robert Skoczylas;
Zwycięzca Rasy – Zwycięzca Wystawy
D-CODI Polska Biel, wł. Zbigniew Kozner;
Zwycięzca Płci Przeciwnej
DASZA z Sosnowej Rudy, wł. Jolanta Rykowska-Makarewicz.
-
Sobotni konkurs tańca zbójnickiego, popis par tanecznych - fotogaleria
dodano dnia: 11 lutego 2024 / 16:17 -
Wieczór lendacki z zespołami „Kicora” i „Goroli” ze Słowacji - fotogaleria
dodano dnia: 11 lutego 2024 / 16:14 -
XIII Zimowa Wystawa Polskich Owczarków Podhalańskich - fotogaleria
dodano dnia: 11 lutego 2024 / 16:10 -
Sobotnie przesłuchania grup kolędniczych - fotogaleria
dodano dnia: 11 lutego 2024 / 15:49 -
Sobotni konkurs tańca zbójnickiego, popis par tanecznych
dodano dnia: 10 lutego 2024 / 20:11 -
WIECZÓR LENDACKI Występ Zespołów Regionalnych „Kicora” i „Goroli” ze Słowacji
dodano dnia: 10 lutego 2024 / 19:1 -
Piątkowy konkurs tańca zbójnickiego i popis par tanecznych - fotogaleria
dodano dnia: 10 lutego 2024 / 9:14 -
Wieczór od Kamionki Wielkiej z zespołem regionalnym „Mystkowianie” z Mystkowa - fotogaleria
dodano dnia: 10 lutego 2024 / 9:10 -
Piątkowe przesłuchania grup kolędniczych - fotogaleria
dodano dnia: 10 lutego 2024 / 8:58 -
Piątkowy konkurs tańca zbójnickiego, popis par tanecznych
dodano dnia: 9 lutego 2024 / 20:49 -